The store will not work correctly when cookies are disabled.
Milwaukee 49-56-7010 3/8" Small Thread Hole Saw Arbor
In Stock
Durable hardened steel construction Fits all hole saws up to 1-3/16 in. Fits all drill chucks 3/8 in. and larger.
WARNING: Proposition 65 Warning for California Residents
View Details More Information | Manufacturer | Milwaukee Electric Tool |
| Condition | New |
| UPC | 04524220017 |
| Suitable for Use with | All Drill Chucks 3/8" and Larger, All Hole Saws Up to 1-3/16" |
| Type | Hole Saw Arbor |
| Material | Steel |
| Size | 3/8" |
| Style | Basic |
| Shank Size | 3/8" |