The store will not work correctly when cookies are disabled.
Milwaukee 49-56-7250 3/8" Large Thread Quick Change Hole Saw Arbor
In Stock
Tool-free operation. No adapters required. Universal, quick change with all brands of hole saws.
WARNING: Proposition 65 Warning for California Residents
View Details More Information | Manufacturer | Milwaukee Electric Tool |
| Condition | New |
| UPC | 04524222579 |
| Suitable for Use with | All Hole Saws 1-1/4" and Larger and Fits All Drill Chucks 3/8" and Larger |
| Type | Hole Saw Arbor |
| Material | Steel |
| Size | 3/8" |
| Style | Quick Change |
| Shank Size | 3/8" |