The store will not work correctly when cookies are disabled.
Fein 63111020010, 5/16" HSS Spiral Drill with 3/4" Straight Shank
Ships direct from manufacturer
WARNING: Proposition 65 Warning for California Residents
View Details More Information | Manufacturer | Fein Power Tools |
| Condition | New |
| UPC | 04014586409108 |
| Drill Bit Material | High-Speed Steel |
| Shank Diameter | 3/4" |
| Suitable for Use With | JMC Magforce 90 |
| Type | Spiral Drill |
|---|
| Maximum Drilling Depth | 1-3/8" |
|---|
| Bore Diameter | 5/16" |